CALM Redness Relief k upokojeniu

Rada CALM Redness je určená pre tých z nás, ktorí chcú ukľudniť podráždenú pleť, kvalitne ju hydratovať a zároveň bojovať proti rúžovke (rozácei) či začervenaniu pleti a majú citlivú až veľmi citlivú pleť. CALM Redness má radu pre pleť suchšiu a radu pre pleť mastnejšiu. Potešia Vás skutočne účinné prípravky na čistenie a odlíčenie pleti, toniká...

Rada CALM Redness je určená pre tých z nás, ktorí chcú ukľudniť podráždenú pleť, kvalitne ju hydratovať a zároveň bojovať proti rúžovke (rozácei) či začervenaniu pleti a majú citlivú až veľmi citlivú pleť. CALM Redness má radu pre pleť suchšiu a radu pre pleť mastnejšiu. Potešia Vás skutočne účinné prípravky na čistenie a odlíčenie pleti, toniká, exfolianty, vynikajúce denné a nočné hydratačné krémy, excelentné antioxidačné séra a boostery.

Pokiaľ kozmetiku Paula´s Choice ešte nepoznáte, doporučujeme Vám vyskúšať vzorky v sáčku na 1-2 aplikácie.V prípade, že pri produkte nenájdete testovacie vzorky, tak sa bohužiaľ nevyrábajú a nie sú dostupné.

Aký postup ošetrenia doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky boli čo najlepšie, sa môžete dočítať v Radách odborníka, kapitola Základná starostlivosť o pleť/Krok za krokom.

Viac

CALM Redness Relief k upokojeniu 16 produkty

Filtr

normálna
suchá až veľmi suchá
zmiešaná až mastná
všetky typy pleti
Zobraziť 1 - 16 z 16 položiek
Zobraziť 1 - 16 z 16 položiek