Dr. Grandel kosmetik

Kozmetická firma Dr. Grandel bola založená v roku 1947 v nemeckom Augsburgu a pýši sa viac ako 60 ročnou skúsenosťou v oblasti vývoja a výroby profesionálnej kozmetiky. Sídlo spoločnosti je po celú dobu v nemeckom Augsburgu, kde sa všetky produkty skupiny Dr. Grandel aj vyrábajú. Firma má v portfóliu 3 značky, a to: Phyris, Dr. Grandel a Arabesq...

Kozmetická firma Dr. Grandel bola založená v roku 1947 v nemeckom Augsburgu a pýši sa viac ako 60 ročnou skúsenosťou v oblasti vývoja a výroby profesionálnej kozmetiky. Sídlo spoločnosti je po celú dobu v nemeckom Augsburgu, kde sa všetky produkty skupiny Dr. Grandel aj vyrábajú. Firma má v portfóliu 3 značky, a to: Phyris, Dr. Grandel a Arabesque. Vysoko kvalitné produkty všetkých vymenovaných značiek sú exportované do 50-tich krajín sveta a pracuje s nimi viac ako 20 000 beauty salónov.

Áno, žijeme v kozmopolitnom svete, kedy na webe Americkej kozmetiky bude i kozmetika nemecká, a to je len dobre :-). Čo najskôr Vám prinesieme tiež ďalšie produkty skupiny Dr. Grandel, kompletnú ponuku pre Vás pripravujeme a ponúkneme Vám ju na stránkach Americkej kozmetiky v prvom štvrťroku 2020. Všetky produkty Dr Grandel sú vyrobené v Nemecku.

Tešíme na Vaše ohlasy a hodnotenia produktov.

Motto spoločnosti je: In love with perfection

Viac

Dr. Grandel kosmetik 40 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 40 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 40 položiek