PC4MEN Ukľudňujúci a zjemňujúci exfoliant pre mužov

PC4Men Soothe and Smooth

všetky typy pleti ,

Akné, Anti-aging/proti starnutiu, Komedony/čierne bodky, Rozšírené póry, Vrásky, Začervenanie pleti

2

Hodnotenie: 

41,68 € s DPH

Detaily

* Zmierňuje začervenanie pleti, hrbolky a podráždenie pleti

* Čistí póry a zanecháva pokožku čistejšiu

* Rozpúšťa komedony

* Pôsobí proti stárnutiu pleti

* Podporuje rovnomernejšie a zdravšie zafarbenie pleti

* Ľahká konzistencia

* 100% bez pridaných parfémov a farbív

Detaily

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov

Dodatočné informácie

Čím je tento prípravok jedinečný?

Prípravok pre mužov na ukľudnenie a zjemnenie pleti je tekutý ošetrujúci produkt, ktorý vylepšuje mužskú pleť viacerými spôsobmi. Ukľudňujúci a zjemňujúci prípravok rýchlo redukuje červené hrbolky, poranenie žiletkou, upchaté póry a pupáky bez vysušovania pleti.

Tento prípravok je 100% bez pridaných parfémov a farbív a je klinicky osvedčený ako nedráždivý.

 

Pre koho je určený tento prípravok?

 

Prípravok pre mužov na ukľudnenie a zjemnenie pleti je doporučovaný pre každého muža, ktorý chce hladkú, čistú pleť a k tomu zabrániť príznakom stárnutia pleti a pupákov.

Detaily

Water, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol (slip agents and penetration enhancers), Salicylic Acid (beta hydroxy acid exfoliating agent), Butylene Glycol (slip agent), Polysorbate 20 (emulsifier) Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7 (antiaging cell-communicating ingredients), Dipotassium Glycyrrhizate (anti-irritant), Nordihydroguaiaretic Acid (antioxidant), Oleanolic Acid (anti-irritant), Sodium Hyaluronate (skin-repairing ingredient), Allantoin (anti-irritant),Trehalose (skin-repairing ingredient), Panthenol (skin-conditioning agent), Glycerin (skin-repairing ingredient), PEG-60 Almond Glycerides (emulsifier), Caprylyl Glycol (skin-conditioning agent), PEG/PPG-18/4 Copolymer (solvent), Methyl Gluceth-20, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane (skin-conditioning agents),Glycereth-26 (emollient thickener), Sodium Metabisulfite (stabilizer), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Carbomer (gel-based thickener), Disodium EDTA (chelating agent).

 

 

Detaily

Používajte dvakrát denne po vyčistení a oholení ( môžete používať dokonca aj v dňoch, kedy sa neholíte). Počas dňa následne použite PC4MEN Proteck SPF 30. Večer použite PC4MEN Nighttime Repair.

Recenzie

Hodnotenie 
2017-08-31

Rychlé značné změny

Mám smíšenou pleť, akné netrpím, ale čas od času se mi nějaký pupínek udělá. Po týdnu používaní došlo k snížení výskytu černých teček a celkově se mi zlepšila pleť. Ubylo rozšířených pórů a subjektivně bych řekl, že došlo i k patrnému projasnění. Ostatní faktory ovlivňující kondici pleti, jako je míra stresu, vliv prostředí a strava, zůstaly nezměněny, tudíž pozitivní změny přičítám účinku tohoto produktu

Hodnotenie 
2017-08-31

Velká spokojenost

Až manželka mi vysvětlila, co je to exfoliant, resp. peeling. Zpočátku trošinku pálí, to ale za chvíli odezní. Používám ráno a večer, před tím než si dám denní nebo noční krém. Je super, mám čistější kůži na nose.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

PC4MEN Ukľudňujúci a zjemňujúci exfoliant pre mužov

PC4MEN Ukľudňujúci a zjemňujúci exfoliant pre mužov

PC4Men Soothe and Smooth

Odporúčané produkty