Znížená cena! EVY PENA PO OPAĽOVANÍ

EVY PENA PO OPAĽOVANÍ

EVY After Sun Mousse

všetky typy pleti ,

Opalovacie peny EVY Technology

3

27,62 € s DPH

-10%

30,69 € s DPH

Detaily

EVY AFTER SUN MOUSSE je inovatívna pena, ktorá  poskytuje pokožke intenzívnu hydratáciu až 12 hodín. Vďaka receptúre obohatenej o vitamíny C a E, ureu a kyselinu glutámovú, pokožku po pobyte na slnku regeneruje a hydratuje, a pomáha jej udržať si svoju opálenú farbu. V kombinácii s prísadami ako panthenol a aloe vera ju navyše ochladzuje a upokojuje.  EVY technológia umožňuje pene preniknúť cez celú hornú vrstvu pokožky, nezostať iba na povrchu a tým posilniť prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Je vhodná aj na ochranu vlasov pred slnkom a vodou. Vyvinutá pre citlivú pleť, bez alkoholu a parfumu.

Výhody produktu EVY AFTER SUN MOUSSE:

  • Vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej, ako aj pre deti.
  • Posilňuje ochrannú bariéru pokožky.
  • Upokojuje pokožku vďaka panthenolu a aloe vera
  • Obohatený o vitamíny C a E, ureu a kyselinu glutámovú na regeneráciu a hydratáciu  pokožky.

Detaily

Aqua, Butane, Propylene Glycol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Canola Oil, Isobutane, Shea Butter Ethyl Esters, Propane, PVP, C15-19 Alkane, Propanediol, Hexylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Sophora Japonica Flower Extract, Allantoin, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Hexyl Nicotinate, Alanine, Dextrin, Aspartic Acid, Glutamic Acid, Sucrose, Glucose, Fructose, Urea, Citric Acid, Triethanolamine, Dimethicone, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Detaily

Niekoľko krát nádobou zatraste a držte ju hore dnom. Jemne zatlačte, aby ste získali požadované množstvo peny. Je lepšie vytláčať radšej viac menších dávok, ako naraz veľké množstvo. Penu spracujte medzi rukami tak, aby sa stala tekutejšou a dôkladne ju vmasírujte do pokožky. Na natretie celej paže dospelého človeka postačí približne plná dlaň peny. Ak ste použili správne množstvo peny, pokožka by mala ostať suchá asi za 5-10 minút. Ak vyschne rýchlejšie, možno ste použili málo (alebo máte suchú pokožku a potrebujete viac peny). Jedno balenie (150ml) vystačí asi na 10 natretí celého tela dospelého človeka. Pred kúpaním alebo obliekaním sa nezabudnite nechať penu dôkladne vstrebať do pokožky.

Recenzie

Napísať recenziu

EVY PENA PO OPAĽOVANÍ

EVY PENA PO OPAĽOVANÍ

EVY After Sun Mousse

Odporúčané produkty