Znížená cena! EVY CELOROČNÁ REPARAČNÁ PENA

EVY CELOROČNÁ REPARAČNÁ PENA

EVY Daily Repair Mousse

všetky typy pleti ,

Opalovacie peny EVY Technology

Tento produkt už nie je dostupný

28,37 € s DPH

-10%

31,52 € s DPH

Detaily

EVY DAILY REPAIR MOUSSE je rýchlo vstrebávajúca sa nelepivá reparačná pena. Nesedí iba na povrchu pleti, preniká do celej vrchnej vrstvy pokožky, čím zaisťuje intenzívnu hydratáciu a ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Je ideálnym produktom pre všetky typy pleti, vrátane citlivej, náchylnej na ekzémy, ako aj pre pleť, ktorá podstúpila laserové ošetrenie, mikroihličkovanie a chemický peeling.  Multifunkčnú reparačnú penu môžete použiť na tvár, suché ruky, zapálenú detskú pokožku od plienok a iné problematické oblasti. Pena poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pri styku pokožky s vodou, čistiacimi prostriedkami a  inými  dráždivými látkami. Bez konzervačných látok a parfumov, v hygienicky uzavretom balení chránenom pred baktériami.

Upozorňujeme, že tento výrobok neobsahuje SPF a nemal by sa používať ako forma ochrany pred slnečným žiarením.

Výhody produktu EVY Daily Repair Mousse:

  • Posilňuje prirodzenú bariéru pokožky a dodáva jej intenzívnu hydratáciu a ochranu.
  • Vhodná pre citlivú a suchú pleť, náchylnú na ekzémy.
  • Môže byť použitá po absolvovaní laserového ošetrenia, mikroihličkovania a chemického peelingu.
  • Bez konzervačných látok a parfumov.

Detaily

Aqua, Urea, Propylene Glycol, Butane, Stearic Acid, Palmitic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Isobutane, PVP, Isobutane,Propane, Glycerin, Polysorbate 20, Triethanolamine, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Dimethicone.

Detaily

Niekoľkokrát nádobou zatraste a držte ju hore dnom. Jemne zatlačte, aby ste získali požadované množstvo peny. Je lepšie vytláčať radšej viac menších dávok, ako naraz veľké množstvo. Penu spracujte medzi rukami tak, aby sa stala tekutejšou a dôkladne ju vmasírujte do suchej pokožky. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pravidelne nanášajte každých 4 až 6 hodín. Vyhýbajte sa kontaktu s očami.

Recenzie

Napísať recenziu

EVY CELOROČNÁ REPARAČNÁ PENA

EVY CELOROČNÁ REPARAČNÁ PENA

EVY Daily Repair Mousse

Odporúčané produkty