Denné hydratačné krémy s SPF (UV filtrom)

Všetci možno nevieme, že slnečné UV žiarenie pôsobí na našu pokožku bez ohľadu na počasie, a to aj keď je oblačno alebo keď prší. Preto doporučujeme používať počas dňa vždy hydratačný krém s SPF (Sun Protection Factor), tj. s UV filtrom. Krém aplikujte tiež v oblasti očí a nezabudnite ho naniesť v dostatočnom množstve. Pre mladistvo vyzerajúcu p...

Všetci možno nevieme, že slnečné UV žiarenie pôsobí na našu pokožku bez ohľadu na počasie, a to aj keď je oblačno alebo keď prší. Preto doporučujeme používať počas dňa vždy hydratačný krém s SPF (Sun Protection Factor), tj. s UV filtrom. Krém aplikujte tiež v oblasti očí a nezabudnite ho naniesť v dostatočnom množstve. Pre mladistvo vyzerajúcu pleť nie je nič dôležitejšie ako ju chrániť pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Každodenné aplikácie hydratačného krému s UV filtrom sú potrebné, krém vždy vyberajte v závislosti na type Vašej pleti.

.

Krém s UV filtrom naneste ako posledný krok vo Vašej dennej starostlivosti o pleť. Pokiaľ ale používate make-up bez UV filtru alebo púder, naneste hydratačný krém s UV filtrom ešte pred aplikáciou make-upu alebo púdru. Ak používate make-up s UV filtrom, je všetko v poriadku a naneste ho ako posledný krok vo Vašej dennej starostlivosti o pleť.

Viac

Denné hydratačné krémy s SPF (UV filtrom) 10 produkty

Filtr

normálna
suchá až veľmi suchá
zmiešaná až mastná
všetky typy pleti
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek