Boostery

Každý z nás je jedinečný s jedinečným typom kože. Boostery, laicky preložené „posiľňovače“, sú tu pre nás naozaj pre posilnenie účinku pravidelnej starostlivosti o pleť, kedy sa zameriavame na určitý problém, tj. napríklad na rozšírené póry, dehydratáciu pokožky, pigmentové škvrny, vrásky, stratu pevnosti či farebného tónu pleti atď… Obsahujú to...

Každý z nás je jedinečný s jedinečným typom kože. Boostery, laicky preložené „posiľňovače“, sú tu pre nás naozaj pre posilnenie účinku pravidelnej starostlivosti o pleť, kedy sa zameriavame na určitý problém, tj. napríklad na rozšírené póry, dehydratáciu pokožky, pigmentové škvrny, vrásky, stratu pevnosti či farebného tónu pleti atď… Obsahujú totiž vyššie koncentráciu kľúčových ingrediencií, ktoré účinne „posiľňujú“ v boji proti vyššie uvedeným problémom.
Sú vhodné pre všetky typy pleti a sú tak ľahké, že je možné ich kombinovať s ostatnými produktami. Boostery môžeme aplikovať samostatne alebo pridať pred nanesením na pleť niekoľko kvapiek boosteru do obľúbeného séra či hydratačného krému.

Viac

Boostery 15 produkty

Filtr

suchá až veľmi suchá
všetky typy pleti
Zobraziť 1 - 15 z 15 položiek
Zobraziť 1 - 15 z 15 položiek