C 25 super booster s 25% vitamínom C

C 25 Super Booster 25% Vitamin C

všetky typy pleti ,

Anti-aging/proti starnutiu, Pigmentové škvrny, Vrásky

2

Hodnotenie: 

64,07 € s DPH

Detaily

* Rozjasňuje, vyhladzuje a spevňuje pleť

* 25% stabilizovaný vitamín C

* 100% bez pridaných parfémov a farbív

Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku používajte aspoň 3x týždenne a chráňte vašu pleť krémom s ochranným faktorom Paula’s Choice SPF 25 alebo vyšším.

Zaznamenáte vyblednutie pigmentových škvŕn, zmiernenie vrások a spevnenie pleti. Vaša pleť si zamiluje tento koncentrovaný ošetrujúci prípravok na škvrny s vitamínom C. Zapáči sa Vám výsledok, ktorý uvidíte v zrkadle.

Detaily

Dodatočné informácie

Čím je tento prípravok jedinečný?

Tieto inovačné škvrny ošetrujúce prípravok je kombináciou vitamínu C (kyselina askorbová) v hodvábnom, linky vyhladzujúcom zložení. Je ideálny pre ošetrenie škvŕn a ťažko odstraniteľných pigmentových škvŕn. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku používajte aspoň 3krát týždenne a chráňte denne pleť krémom s ochranným faktorom Paula’s Choice s SPF 25 alebo vyšším.

 

Pre koho je určený tento prípravok?

Ošetrujúci prípravok na škvrny s vitamínom C je pre každého, kto chce významne zmierniť výskyt ťažko odstraniteľných pigmentových škvŕn. Pomáha tiež obnovovať ochrannú vrstvu pleti a vylepšiť vzhľad hlbokých vrások.

 

Ako by ste popísali tento prípravok jednou vetou?

Špecializovaný ošetrujúci prípravok na škvrny s vitamínom C pre zosvetlenie pigmentových škvŕn a vyhladenie hlbokých vrások.

 

Detaily

Cyclopentasiloxane (silicone slip agent), Ascorbic Acid (vitamin C/antioxidant), Ethylhexyl Hydroxystearate (emollient), Dimethicone (silicone thickener), Polysilicone-11 (skin-conditioning agent), Polymethylsilsesquioxane (opacifying agent), Disteardimonium Hectorite (dispersing agent), Propylene Carbonate (solvent). 

 

Detaily

Naneste večer ako posledný krok vašej večernej starostlivosti o pleť. Jemne votrite (nedrhnite) na pigmentové škvrny a vrásky. Počas dňa chráňte pleť prípravkom s SPF 25 alebo vyšším.

Recenzie

Hodnotenie 
2018-08-22

chtěla jsem dát 5 *

chtěla jsem dát 5 *, jde to nějak změnit?

Hodnotenie 
2018-08-22

Stojí za to!

Krém mi opravdu pomohl s pigmentovými skvrnami! Jsou mnohem světlejší. Dokonce jsem je přestala překrývat makeupem. Šetřím si ho na ně, občas použiji kolem očí.

Hodnotenie 
2017-08-31

Doporučujem

Mám suchú pleť a primárne som si kúpila tento produkt na ošetrovanie hlbokých vrások- a stále je to hlavný dôvod môjho nákupu. Ale chcem povedať, že vidím hrozné zlepšenie po 4 týždňoch používania nie len v zjemnení vrások ale aj v pigmentácii. Mala som také dlhoročné pigmentové škvrny na tvári a ony naozaj zmizli. som tomu nemohla najskôr uveriť. a používam ho len večer. Krém sa hneď vpije pretože je na báze vody a nie oleja. Je naozaj unikátny. Doporučujem.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

C 25 super booster s 25% vitamínom C

C 25 super booster s 25% vitamínom C

C 25 Super Booster 25% Vitamin C

Odporúčané produkty