DOPRAVA A PLATBA

Pri objednávke nad 95,- EUR je poštovné zadarmo.

Balíček je zvyčajne doručený za 2-5 dní od odoslania.

Ak nemôžete čakať na kuriéra alebo poštového doručovateľa, je najrýchlejšia, najlacnejšia a nepohodlnejšia doprava na výdajné miesto Zásielkovňa SK (www.zasielkovna.sk), kde si balíček po predložení hesla pohodlne  vyzdvihnete v čase, ktorý Vám vyvohuje.

Ponúkame tieto možnosti prepravy objednávok:

1. Balíček na výdajné miesto Z-Point cestou www.zasielkovna.sk – balíček bude doručený do výdajného miesta, ktoré si pri objednávke vyberiete a kde si ho osobne vyzdvihnete, úložná doba je 7 dní.

2. Balíček do ruky cestou kuriéra – kuriér Vám doručí balíček na Vami zadanú adresu po celej SR, o termínu doručenia Vás bude informovať.

Pri objednávke prosím dbajte na správne zadanie Vášho kontaktného e-mailu a telefónneho čísla. Je to preto, aby ste mohli byť o termíne dodania Vašej objednávky včas a správne informovaní. Približný termín dodania Vám bude zaslaný ako e-mailom, tak sms správou na Váš mobilný telefón.

AKTUÁLNY CENNÍK SLUŽIEB

Možné typy platieb: prevodom na účet, kartou online, platba cez online bankovníctvo. Všetky tieto typy platieb sú zadarmo. Ospravedlňujeme sa, ale objednávky na dobierku neposielame.

1. Výdajné miesto Z-Point (www.zasielkovna.sk) ................................................... 3,50 EUR

2. Balíček do ruky cestou DPD kuriéra ..................................................................... 4,90 EUR

Účet určený k platbám prevodom je vedený u Fio banka, a.s., č. účtu je: 2100847371/8330

Ak potrebujete vložiť pri prevode celé číslo účtu, tak je tu: IBAN: CZ1420100000002100847371, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX. Plaťte ideálne cez SEPA platbu, pri ktorej nie je účtovaný žiadny poplatok za jej spracovanie.

Ako variabilný symbol použite prosím číslo Vašej objednávky, uľahčí nám to priradenie platby k objednávke. Ďakujeme

Doručenie balíčka trvá 2-5 pracovných dní. O termíne doručenia budete informovaný e-mailom a sms správou.