ZELENÁ PRÍRODNÁ rada

Zelená prírodná rada je určená pre tých z nás, ktorí chcú spomaliť proces starnutia pleti, ukľudniť podráždenú pleť, kvalitnu ju hydratovať a zároveň bojovať začervenaniu pleti a ešte k tomu chcú 100% prírodný produkt. Poteší Vás naozaj účinný prírodný gél na čistenie a odlíčenie pleti, prírodné osviežujúce tonikum a vynikajúci prírodný hydratač...

Zelená prírodná rada je určená pre tých z nás, ktorí chcú spomaliť proces starnutia pleti, ukľudniť podráždenú pleť, kvalitnu ju hydratovať a zároveň bojovať začervenaniu pleti a ešte k tomu chcú 100% prírodný produkt. Poteší Vás naozaj účinný prírodný gél na čistenie a odlíčenie pleti, prírodné osviežujúce tonikum a vynikajúci prírodný hydratačný krém. Rada je vyvinutá pre všetky typy pleti.

Pokiaľ kozmetiku Paula´s Choice ešte nepoznáte, doporučujeme Vám vyskúšať vzorky v sáčku na 1-2 aplikácie.V prípade, že pri produkte nenájdete testovacie vzorky, tak sa bohužiaľ nevyrábajú a nie sú dostupné.

Aký postup ošetrenia doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky boli čo najlepšie, sa môžete dočítať v Radách odborníka, kapitola Základná starostlivosť o pleť/Krok za krokom.

Viac

ZELENÁ PRÍRODNÁ rada 5 produkty

Filtr

všetky typy pleti
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek