Prírodný čistiaci gél

Earth Sourced Perfectly Natural Cleansing Gel

všetky typy pleti ,

Anti-aging/proti starnutiu, Citlivá/veľmi citlivá pleť, Ekzematická pleť, Rúžovka/rosacea, Vrásky, Začervenanie pleti

2

27,37 € s DPH

Detaily

* Vodou umývateľný osviežujúci gél z 99% prírodný

* Čistí bez podráždenia a vysušovania pleti

* Odstraňuje make-up, vrátane očného make-upu

* Zanecháva pleť hladkú a rozjasnenú

* 100% bez pridaných parfémov a farbív

* Neobsahuje látky živočíšneho pôvodu

* pH 6

Detaily

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov

Dodatočné informácie

Čím je tento prípravok jedinečný?

Tento výnimočný čistiaci gél čistí vašu pleť a zároveň chráni jej prirodzenú ochrannú vrstvu. Odstraňuje ľahko a rýchlo nečistoty a make-up, zanecháva pleť perfektne čistú a rozjasnenú. Je zložený iba z prírodných zložiek, ktoré čistením ukľudňujú a vyhladzují pleť. Prírodny čistiaci gél obsahuje iba prírodné zložky, ktoré sú prekázateľne jemné ale aj tak účinné a nespôsobujú zčervenanie pleti, šupinatenie alebo iné príznaky podráždenia. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu. Balenie je 100% recyklovateľné.

Pre koho je určený tento prípravok?

Prírodný čistiaci gél od Paula’s Choice je ideálny pre väčšinu typov pleti, najmä normálnu, citlivú, zmiešanú alebo mastnú pleť. Je špeciálne vyvinutý pre tých, ktorí dávajú prednosť pleťovým prípravkom vyrobených z prírodných zložiek, ktoré sú osvedčene bezpečné a účinné.

 

 

Detaily

Water, Decyl Glucoside (coconut-derived cleansing agent), Glycerin (skin-repairing ingredient), Sodium Cocoamphoacetate (coconut-derived cleansing agent), Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside (plant-derived cleansing agents), Glucose (sugarbased water-binding agent), Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (plant-derived cleansing agents), Glyceryl Oleate (plant-derived emulsifier), Aloe Barbadensis Leaf Juice (water-binding/soothing agent), Xanthan Gum, Carrageenan (plant-derived thickeners), Sodium Phytate (synthetic chelating agent), Citric Acid (fruit-derived pH adjuster), Potassium Sorbate (plant-derived preservative), Ethylhexylglycerin (synthetic skin-conditioning agent), Phenoxyethanol (synthetic preservative).

 

Detaily

Naneste malé množstvo prípravku na prsty a jemnými krúživými pohybmi ho naneste na navlhčenú tvár a očné partie. Dôkladne opláchnite. Následne použite Earth Sourced Purelc Natural Refreshing Toner a ďalší z produktov Paula’s Choice rady starostlivosti o pleť.

Recenzie

Napísať recenziu

Prírodný čistiaci gél

Prírodný čistiaci gél

Earth Sourced Perfectly Natural Cleansing Gel

Odporúčané produkty