Čistiaci peeling s rozpustnými jojobovými perličkami

The UnScrub

Anti-aging/proti starnutiu, Citlivá/veľmi citlivá pleť, Vrásky

3 ks a více

31,52 € s DPH

Detaily

UnScrub je nový mliečny čistiaci peeling s obsahom prírodných a dobre rozpustných jojobových perličiek, ktoré perfektne a jemne vyčistia Vašu pleť. Po vyčistení je pleť hladká a jemná, nie je ale vysušená, podráždená alebo začervenaná.

* Dôkladne čistí, ale neoslabuje prirodzenú kožnú bariéru

* Je nedráždivý, vhodný pre všetky typy pleti

* Po použití čistiaceho peelingu je pleť jemná a hladká

* Obsahuje prírodné a dobre rozpustné jojobové perličky

* Mliečna gélová textúra sa ľahko opláchne

* Použite samostatne alebo ako jeden z krokov dvojitého čistenia

Je ideálny pre tých, ktorí milujú pocit extra-čistej pokožky bez vysušenia a podráždenia. Výborne odstraňuje make-up, hydratačné krémy a nečistoty, jemne vyhladzuje pokožku prirodzenými a biologicky odbúrateľnými perličkami z jojoby, ktoré nepoškodzujú epidermis ako niektoré iné peelingy. Odhaľte jemnú a krásne hladkú pokožku bez podráždenia alebo začervenania.

Detaily

Paula's Choice vždy zastávala názor, že peeling nie je pre pleť dobrý, prečo teraz prichádza s peelingom UnScrub?

Áno, to je pravda, Paula's Choice vždy bola a stále je proti používaniu peelingov, ktoré obsahujú hrubé či ostré častice, ktoré môžu poškodiť a dráždiť povrchovú časť pokožky, tj. epidermis. UnScrub obsahuje mäkké a pružné perličky z esterov jojoby, ktoré sa dobre rozpúšťajú vo vodnom prostredí už pri malom tlaku. Tieto zrniečka nedráždia a nepoškodzujú povrchovú epidermis.

V čom sa líši Čistiaci peeling UnScrub od ostatných peelingov?

UnScrub je jemný peeling mliečnej konzistencie, ktorý účinne odstraňuje make-up, hydratačné krémy a nečistoty, zmäkčuje povrch kože guľatými, prírodnými a dobre rozpustnými jojobovým perličkami. Veľmi jemná zrniečka z prírodných esterov jojoby sa postupne rozpúšťajú jemným tlakom za prítomnosti vody, nepoškodzujú tak povrchovú vrstvu pokožky, tj. epidermis. Tým sa významne líšia od iných peelingov s obsahom hrubých častíc.

Aký je rozdiel medzi Čistiacim peelingom UnScrub a exfoliantmi?

Oba typy produktov účinkujú úplne inak. Čistiaci peeling UnScrub jednoducho výborne čistí a hydratuje povrch kože, nedostáva sa ale do hlbších vrstiev. Exfolianty AHA a BHA naopak prenikajú hlbšie, účinkujú aj hlboko v kožných póroch, odstraňujú z hlbších vrstiev odumreté bunky, hydratujú pleť v hĺbke, toto žiadny peeling nevie. Preto Čistiaci peeling UnScrub nenahrádza AHA ani BHA exfolianty.

Môžem používať Čistiaci peeling UnScrub aj pri začervenaní, ružovke, cystickom akné alebo na veľmi citlivú pleť?

U rosacei a veľmi citlivej pleti nemožno vopred nikdy reakciu pleti odhadnúť, preto je vždy dobré najskôr vyskúšať vzorku v sáčku. Peeling je ale veľmi jemný, jojobové perličky sa rýchlo rozpúšťajú, preto ho väčšina zákazníkov zo začervenanou, citlivou alebo veľmi citlivou pleťou veľmi dobre znáša. Čistiaci peeling UnScrub ale neodporúčame u cystického akné, u ktorého je jednoznačne indikované použitie exfoliantu BHA, v neposlednom rade jisto konzultácia s dermatológom.

Detaily

Hlavné ingrediencie:

* JOJOBOVÉ PERLIČKY - jemné čistiace perličky z prírodných esterov jojoby

* PENIVÝ PRÍRODNÝ EXTRAKT - antioxidant, ktorý má upokojujúce účinky na pleť

* EXTRAKT Z KVETU HARMANČEKA - upokojujúci antioxidant

* EXTRAKT ZO ZELENÉHO ČAJU - upokojujúci antioxidant

Ostatné ingrediencie: 
Aqua (water), Jojoba Esters (cleansing beads), Caprylic/Capric Triglyceride (skin-replenishing), Glycerin (skin replenishing), PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate cleansing agent), Methyl Glucose Sesquistearate (texture enhancer), Tocopheryl Acetate (vitamin E/antioxidant), Decyl Glucoside (cleansing agent), PPG-20 Methyl Glucose Ether (cleansing agent), Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol (texture enhancers), Polyacrylamide (suspending agent), Soapberry (Sapindus Mukurossi) Peel Extract (cleansing agent/antioxidant), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (skin-soothing antioxidant), Camellia Oleifera (Green Tea) Leaf Extract (antioxidant), Xanthan Gum (texture enhancer), C13-14 Isoparaffin (texture enhancer), Caprylyl Glycol (preservative), Citric Acid (pH adjuster), Disodium EDTA (chelating agent), Laureth-7 (texture enhancer), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin (preservatives).

Detaily

Na vlhkú pleť naneste jemnými krúživými pohybmi dostatočné množstvo peelingu, po odlíčeniu dobre opláchnite vlažnou vodou. Pre odstránenie ulpievajúceho make-upu postup opakujte alebo použite jemný odličovací tampón. Pre dokonalé vyčistenie pleti naneste pred alebo po aplikácii peelingu ešte Paula's Choice čistiaci prípravok.

Recenzie

Napísať recenziu

Čistiaci peeling s rozpustnými jojobovými perličkami

Čistiaci peeling s rozpustnými jojobovými perličkami

The UnScrub

Odporúčané produkty