RESIST C15 Super Booster

RESIST C15 Super Booster

všetky typy pleti ,

Anti-aging/proti starnutiu, Vrásky

1

Hodnotenie: 

59,92 € s DPH

Detaily

Tento koncentrovaný booster s čistým 15% vitamínom C, funguje dobre proti známkam starnutia, viditeľne rozjasňuje pleť, farebne ju zjednocuje, oživuje a súčasne výrazne pôsobí proti negatívnym účinkom prostredia, najmä proti poškodeniu od slnečného žiarenia.

• Brilantne zosvetlí pokožku a zjednotí jej farebný tón

• Zmes vitamínov C, E a kyseliny ferulovej viditeľne rozjasní pleť

• Tekutý booster sa veľmi rýchlo absorbuje

• Použite ju samostatne alebo ju pridajte do Vášho hydratačného krému alebo séra

Detaily

Resist C15 Super Booster obsahuje vysoko koncentrovaný vitamín C a antioxidanty, ktoré stabilizujů pokožku. V tejto kombinácii booster dodáva výnimočné výsledky. Zjednocuje nerovnomerný tón pleti, oživuje oslabenů pokožku a pomáhajú jej bojovať proti nepriaznivým vplyvom životného prostredia. Viditeľne znižuje príznaky starnutia, postupne vyhladzuje pleť. Je to zmes stabilizovaného 15% vitamínu C (kyselina askorbová) a silných antioxidantov. Všetky s pH 3,0.

Znižuje viditeľné známky starnutia a pomáha dosiahnuť hladšiu, jasnejšiu a pevnejšiu pleť. Správna kombinácia 15% stabilizovaného vitamínu C (kyselina l-askorbová) pri pH 3,0 a iných silných antioxidantov, ako je vitamín E, kyselina ferulová * a peptidy vyhladzujúce pleť je vhodná pre všetky typy pleti. Pri pravidelných aplikáciách vaša pokožka bude žiariť, posilňovať a bude viditeľne vyhladzovať vrásky.

* Kyselina ferulová je jedným z najdôležitejších antioxidantov, ktorá eliminuje pre pokožku nebezpečný kyslík, dusík a hydroxylové radikály. Je rastlinného pôvodu a nachádza sa v bunkových stenách niektorých rastlín. Je to silnejší antioxidant ako vitamín E, betakarotén alebo vitamín C. V kombinácii s vitamínmi C a E vznikne veľmi účinný bylinný antioxidant. Podľa dostupnej literatúry pôsobí ako prevencia vrások, predchádza poškodeniu od slnečného žiarenia a tým pádom aj rakoviny kože.

Často kladené otázky: 

Prečo sa odporúča používať Booster len 3 mesiace po otvorení?

Resist C15 Super Booster obsahuje jedinečnú zmes veľmi silných antioxidantov a vysokú koncentráciu stabilizovaného vitamínu C. Tieto zložky sú citlivé na účinky kyslíka a svetla. Napriek tomu, že sa nám podarilo znížiť dodávku svetla a vzduchu, odporúčame použiť C15 Super Booster po dobu maximálne 3 mesiacov od otvorenia. To je dôvod, prečo ponůkame na trhu 20 ml balenie. Keď sa Booster aplikuje pravidelne 1-2 krát denne vydrží balenie maximálne 3 mesiace.

Prečo je kompozícia Resist C15 Super Booster odlišná v USA a EÚ a prečo prišiel Booster až teraz na trh EÚ?

Dôvod, prečo sa verzia C15 Booster líši v celej EÚ a USA, je v regulačných pravidlách pre jednotlivé zložky v USA a EÚ. Textúra a kľúčové komponenty výrobku sú totožné, líšia sa len stabilizačné komponenty produktu. To je tiež dôvodom neskoršieho marketingu na úrovni EÚ.

Detaily

Voda, kyselina askorbová (vitamín C/antioxidant), butylenglykol (hydratácia), ethoxydiglykol (hydratácia), glycerin (hydratácia), PPG-26-Buteth- Tocopherol(vitamín E/antioxidant), hyaluronát sodný (hydratácia), Hexanoyl Dipeptid-3 Norleucin acetát (obnoveniepokožky), Lecitin, Kyselina ferulová (antioxidant), Panthenol (doplněnie pokožky), Bisabolol (vyhladzujepokožku), Oryza Sativa (druh ryže) + extrakt otruby (změkčenie pleti), Extrakt Hordeum Vulgare (extrakt z ječmeňa/antioxidant), Propylgalát (antioxidant), Glukonát sodný (úprava pH), fenoxyethanol(konzervačná látka), ethylhexylglycerin (konzervačná látka).

Detaily

Aplikujte raz alebo dvakrát denne na očistenú pokožku, najlepšie po aplikácii tonika a exfoliantu. Kvapnite 2-3 kvapky do dlaní a potom naneste na tvár. Ak chcete ošetriť aj krk a dekolt, pridajte niekoľko kvapiek naviac. Booster sa môže pridávať aj do Vášho obľúbeného séra alebo hydratačného krému, počas dňa použite hydratačný krém s faktorom SPF (UV filter). Booster môže byť aplikovaný aj na citlivú pokožku okolo očí, zabráňte ale priamej aplikácii do oka.

Recenzie

Hodnotenie 
2018-08-22

Super

Tento booster je pro mě zásadním produktem. Pleť je po něm tak zářivá a mladistvá, jsem z něj nadšená!

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2018-08-22

Super

Tento booster je pro mě zásadním produktem. Pleť je po něm tak zářivá a mladistvá, jsem z něj nadšená!

Hodnotenie 
2017-10-07

maximální spokojenost

C15 booster jsem vyzkoušela jenom ze zvědavosti a už ho nedám z ruky! Používala jsem 5 měsícu sérum s vit C od jiného výrobce, bohužel bez většího efektu. S Paulou vidím výsledky po 5 dnech! Cítím se báječně

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2017-10-04

Bezva dárek pro mámu

koupila jsem na doporučení mámě jako dárek k narozkám. wow, mamča vypadá super, krásná pleť

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2017-09-29

Fakt super booster!

Koupila jsem si booster před týdnem, po prvním použití byla má pleť zářivější. po týdnu pak krásně jemná, vláčná a vsadila bych se, že mám méně vrásek :-) Fakt "super booster"

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

RESIST C15 Super Booster

RESIST C15 Super Booster

RESIST C15 Super Booster

Odporúčané produkty