Exfoliant Skin perfecting gel s 8% AHA

Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

normálna, suchá až veľmi suchá

Anti-aging/proti starnutiu, Pigmentové škvrny, Vrásky

Tento produkt už nie je dostupný

39,60 € s DPH

Detaily

Ocenené 2018 Readers´Choice Award Winner na www.totalbeauty.com

* 8% kyselina glykolová zanecháva hladkú a žiarivú pleť

* Ľahké gélové zloženie obsahuje ukľudňujúce látky proti podráždeniu

* 100% bez pridaných parfémov a farbív

* Skvelou alternatívou je Denný ošetrujúci a skľudňujúci prípravok s 5% AHA a/alebo Ošetrujúci prípravok na obnovu povrchu pleti s 10% AHA

* Odstráňte suché vrstvy a získajte tým krásnu, hladkú a zdravú pleť s najmodernejším ľahkým gelom. Ideálny pre všetky typy pleti, ale mimoriadne je vhodný pre pleť poškodenú slnkom.

Detaily

Dodatočné informácie

AHA rady:

Pokiaľ si lámete hlavu s tým, ktorý exfoliant je pre Vás najlepší, tak majte na pamäti, že prípravok so správnym zložením AHA najlepšie pôsobí na povrchu pleti a minimálne preniká do pórov. Preto sú prípravky s AHA vhodnejšie pre pleť poškodenú slnkom a pre exfoliáciu suchého povrchu. BHA rozpúšťa tuky, čo znamená., že môže prenikať do pórov a je tým vhodná pre pleť náchylnú na pupáky, komedony, milia a mastnú pleť.

Existuje veľa možností, ako používať tieto druhy prípravkov. Veľa ľudí ich používajú v kombinácii s Paula’s Choice 1% roztokom beta hydroxykyselin (používajte BHA na miesta náchylné k poškodeniu pleti alebo komedónom a AHA na pleť poškodenú od slnka, alebo používajte jeden typ na noc a druhý na deň), niekto dáva prednosť jednomu typu prípravku pred druhým. Výber prípravku závisí na tom, čo chcete dosiahnúť. Pokiaľ sa objaví suchosť alebo podráždenie, nevzdávajte sa, najskôr obmedzte používanie a aplikujte obdeň alebo iba raz denne a môžete dosiahnúť tak výborných výsledkov.
 

Niektorí ľudia chcú vedieť, či môžu používať peeling, pokiaľ zároveň používajú AHA alebo BHA. Príležitostné používanie jemného peelingu alebo jemnej čistiacej hubky je veľmi vhodné pre niektoré typy pleti. Dôsledne ale sledujte reakciu vašej pleti, předtím než pridáte tento krok raz alebo dvakrát týždenne do vašej starostlivosti o pleť.

 

Paula’s Choice 8% AHA gél je vhodný k používaniu na lakte, chodidlá alebo kolená. Jedná sa o viacúčelový exfoliant, ktorý perfektne funguje takmer na všetkých miestach, kde sa vyskytuje slnkom poškodená alebo suchá pokožka.

Tento prípravok je 100% bez pridaných parfémov a farbív s pH v rozmedzí 3.5-3.8

Detaily

Aqua, Glycolic Acid (Alpha Hydroxy Acid, exfoliant), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (chamomile/Soothing agent), Aloe Barbadensis Leaf Juice (water-binding agent), Camellia Oleifera (Green Tea) Leaf Extract (antioxidant),  (water binding agent), Panthenol (water-binding agent), Sodium PCA (water-binding agent), Propylene Glycol (slip agent/penetration enhancer), Butylene Glycol (slip agent/penetration enhancer), Hydroxyethylcellulose (thickener), Polyquaternium-10 (thickener), Phenoxyethanol (preservative), Methylparaben (preservative), Ethylparaben (preservative), Propylparaben (preservative), Butylparaben (preservative), Isobutylparaben (preservative).

 

Detaily

Po vyčistení pleti a aplikácii tonika (pokiaľ je potreba), naneste malé množstvo Paula’s Choice 8% AHA gélu na končeky prstov a naneste tenkú vrstvu na celú tvár, vyhnite sa priamemu kontaktu s očami (ale je možné ho použiť na očné partie).

Pokiaľ používate prípravok prvýkrát, tak môžete pocítiť ľahké pálenie, čo je normálne. Aby ste sa vyhli podráždeniu, tak v prípade, že začínate s používaním prípravku, aplikujte prípravok s AHA počas prvých niekoľko týždňov iba raz denne alebo obdeň (radšej na noc). Po dlhšom používaní (4-6 týždňoch) môžete aplikovať prípravok s AHA častejšie a nakoniec ho môžete používať dvakrát denne. Avšak niektorí ľudia potrebujú aplikáciu prípravku s AHA iba raz denne alebo obdeň. Miera používania Paula’s Choice 8% AHA gélu záleží na reakcii vašej pleti, takže možno budete musieť s týmto prípravkom experimentovať. Pokiaľ sa objaví zčervenanie, suchosť alebo podráždenie pleti, obmedzte frekvenciu alebo prerušte používanie.

Varovanie proti spáleniu: Tento prípravok obsahuje hydroxykyseliny (AHA), ktoré môžu zvýšiť citlivosť vašej pleti na slnko, hlavne možnosť spálenia pleti od slnka. Použite krém s ochranným faktorom, noste ochranné oblečenie a obmedzujte pobyt na slnku pri používaní tohto prípravku a eště následujúci týždeň po používaní. 

Recenzie

Napísať recenziu

Exfoliant Skin perfecting gel s 8% AHA

Exfoliant Skin perfecting gel s 8% AHA

Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Odporúčané produkty