CALM 1% BHA exfoliant - lotion

CALM 1% BHA Lotion Exfoliant

všetky typy pleti ,

Citlivá/veľmi citlivá pleť, Rúžovka/rosacea, Začervenanie pleti

3 ks a více

37,53 € s DPH

Detaily

* Kyselina salicylová (BHA) vyhladzuje hrubú, hrboľatú pokožku

* Nedráždivé zložky ukľudňujú pokožku

* Ľahký krém je ideálny pre citlivú pleť

Ľahký krém 1% BHA exfoliant, ktorý ukľudňuje začervenanie, otvára póry, a výrazne zmenšuje zápal, ktorý podporuje začervenanie a citlivosť pleti.

Detaily

Čo robí tento prípravok jedinečným?

Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant má ľahkú krémovú textúru, ktorá pracuje na tom, aby ukľudnila zčervenanú pleť a zároveň vyčistila póry a zmenšila ich veľkosť. Obsahuje kyselinu salicylovú (BHA), pre jednoduchú exfoliáciu a pre zmiernenie hrubej a hrboľatej pleti. Zároveň zmenšuje zčervenanie, pretože má protizápalové účinky. Ukľudňujúce anti-dráždivé látky rastlinného pôvodu dodajú extra citlivej, zčervenanej pleti zjednotený, zdravý vzhľad. Tento exfoliant pre denné použitie je 100% bez pridaných parfémov a farbív a s pH v rozmedzí od 3.5-3.89.
 

Pre koho je tento produkt určený?

Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant je pre všetky typy pleti bojujúce s príznakmi zčervenania a s citlivosťou a zároveň majú problémy s upchatými pórami, drsnou hrboľatou pleťou a nerovnomerným tónom pleti.

 

Pozor: Ľudia alergickí na acylpyrin by nemali používať produkty obsahujúce kyselinu salicylovú (beta hydroxy acid)

Detaily

Aqua, Butylene Glycol (water-binding agent), Cetyl Alcohol (thickener/emollient), Magnesium Aluminum Silicate (matte finish thickener), Salicylic Acid (Beta Hydroxy Acid, exfoliant), Cyclopentasiloxane(silicone slip agent), Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer (thickener), Dimethicone (silicone skin-conditioning agent), Beta-Glucan (anti-inflammatory antioxidant), Allantoin (anti-irritant), Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (antiinflammatory antioxidant), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (anti-irritant), Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Flower/Leaf/Stem Extract (anti-irritant), Lauric Acid (skin-repairing fatty acid), Glycerin (skin-repairing ingredient), Polysorbate 20 (thickener), Sorbitan Stearate (emulsifier), PEG-40 Stearate (solubilizing agent), Xanthan Gum (thickener), Caprylyl Glycol (preservative), Hexylene Glycol (solvent), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Ethylhexylglycerin (skin-conditioning agent), Disodium EDTA (chelating agent), Phenoxyethanol (preservative).

Detaily

Aplikujte raz alebo dvakrát denne po vyčistení a použití tonika. Naneste na celú tvár, vrátane okolia očných partií (vyhnite sa spodnej linky mihalníc a očných viečok). Neoplachujte! Pre denné použitie, vždy následne naneste krém so SPF. Nepoužívajte, pokiaľ ste alergický na acylpiryn.

Recenzie

Napísať recenziu

CALM 1% BHA exfoliant - lotion

CALM 1% BHA exfoliant - lotion

CALM 1% BHA Lotion Exfoliant

Odporúčané produkty