O Paula´s Choice

Pomáhame Vám nájsť ten najlepší produkt pre Vašu pleť.

Paula´s Choice si dala pre začiatok záväzok vzdelávať zákazníkov a to zostáva základným pilierom našej filozofie a aj pri vývoji produktov. Chápeme, aké je dôležité a potrebné, aby starostlivosť o pleť dodávala to, čo sľubuje. Aby ste boli maximálne presvedčení o tom, že kupujete a používate tie správne produkty. Zverte sa nám so svojimi vráskami, rosaceou( rúžovka), akné, rozšírenými pórmi. Vyliečime všetko. Hľadanie Vašej perfektnej kozmetickej rady končí práve tu. Konečne ste ju našli.

Naše produkty

Made in the USA

Nachádzame sa v úžasnej medzinárodnej oblasti v Seattle a naše výrobky sú distribuované po celom svete. Všetky naše výrobky sú vyrobené v USA. Dokonca aj naše ingrediencie sú z tuzemských zdrojov.

Žiadne testovanie na zvieratách

Testovanie na zvieratách nie je pre nás okay. Sme členmi Leaping Bunny Program, čo znamená, že sme eliminovali testovanie na zvieratách nielen pre našu spoločnosť, ale aj pre dodávateľské firmy, ktoré nám dodávajú ingrediencie. My milujeme zvieratá. 

Nedráždivé

To znamená, že naše produkty nemajú pridané vône, farbivá alebo zložky, ktoré by mohli poškodiť zdravie a funkčnosť Vašej pokožky.