Prečo sa Paula Begoun rozhodla vyrábať kvalitnú kozmetiku?

Príbeh Pauly Begoun

Mala som asi 11 rokov, keď začal môj boj s akné a ekzémom. Skúšala som si ošetriť pleť viacerými produktami, podstúpila som rôzne vyšetrenia, ale zlepšenie neprichádzalo. Keď som mala 25rokov, nikdy na tento moment nezabudnem, poriadne som si prečítala zloženie krému, ktorý som používala. Na krabičke bolo na 4.mieste uvedené acetón. „To je predsa odlakovač na nehty!“, povedala som si. 

Od tejto chvíľe, som si začala pozorne čítať všetky pojednávania, aby som sa pokúsila nájsť to správne zloženie pre ošetrenie mojej pleti. Vtedy som začala robiť všetko, čo bolo v mojich silách, aby ďalší ľudia s problematickou pleťou nemuseli prejsť rovnakým utrpením ako ja. V roku 1995 som vypočula žiadosti tisícov čitateľov a rozhodla som sa využiť svojich dlhoročných skúseností, ktoré som získala štúdiom produktov a prísad v starostlivosti o pokožku a založila som svoju vlastnú značku Paula´s Choice. 

Paula´s Choice je výnimočná v tom, že napĺňa to, čo sľubuje vo svojom popise. Môžte sa stopercentne spoľahnúť, že keď máte problém s pleťou, tak Paula´s Choice Vám pomôže ho vyriešiť. Po dlhoročných výskumoch, postavených na tom, čo naozaj na určité typy pleti pomáha, čo a v akom poradí používať, sa môžete s úplnou dôverou zveriť do starostlivosti Paula´s Choice. 

Naše produkty sú pre mladšie ženy ale aj pre staršie dámy a aj pre pánov. Sú pre ľudí s problematickou pleťou ale aj pre tých, ktorí nemajú zásadný problém a chcú si udržovať svoju pleť mladšiu a hlavne zdravšiu. 

Pri výrobe používame iba preverené ingrediencie, ktoré naozaj robia Vašu pleť mladšiu, žiarivejšiu, redukujú vrásky a významne zmierňujú, až úplne odstraňujú akné. Všetky produkty sú nastavené tak, aby dokonale pracovali aj s veľmi citlivou pleťou. Za všetky moje výrobky sa   100 % zaručujem.