Zelená politika

Životné prostredie má prioritu v Paula’s Choice

Všetko, čo robíme, má dopad na životné prostredie. To je dôvod, prečo Paula’s Choice prijala od začiatku zelenú a právne udržateľnú politiku, v ktorej má blaho ľudí a zvierat prioritu. Netestujeme naše výrobky na zvieratách a materiály, ktoré používáme, by nemali spôsobovať zbytočné škody na životné prostredie a mali by, pokiaľ je to možné, byť odvedené z udržateľných zdrojov. Aplikujeme tieto princípy, najlepšie ako vieme, na všetko čo robíme: vo vývoji a výrobe našich produktov, pri balení a pri doručovaní zákazok.

Produkty

Je všeobecne známe, že Paula’s Choice používa iba ingrediencie, ktoré sú 100% bezpečné a ich účinnost bola dokázaná vo verejnom výzkume. Kedykoľvek je to možné, Paula’s Choice zvolí surovinu z udržateľných zdrojov. Príkladom je palmový olej, ktorý používáme v Resist Super Antioxidant Concentrate . Tradičný spôsob, z kterého je palmový olej získavaný je škodlivý pre dažďové pralesy a tým aj k ľuďom a zvieratám, ktoré tam žijú. Preto Paula’s Choice kupuje tieto suroviny od certifikovanej spoločnosti pre udržiteľnú výrobu. Táto spoločnosť má sídlo v Malajzii.

Paula's Choice neschvaľuje testovanie na zvieratách a ani nikdy neschvaľovala. V priebehu 30 rokov, počas ktorých Paula písala o kozmetickom priemysle, neustále rozprávala o netestovaní kozmetiky na zvieratách. Paula's Choice, LLC. netestuje svoje produkty na zvieratách a nikdy ani nebude. Okrem toho, nefinancujeme žiadny nezávislý zdroj, ktorý by robil skúšky na zvieratách v náš prospech. Zaviazali sme sa k celosvetovému prijatiu alternatívnych bezpečných testovacích metód a k odstráneniu testovaniu kozmetických prípravkov na zvieratách po celom svete. V Apríli 2013, Paula's Choice sa stala oficiálne certifikovaným členom Leaping Bunny Program.

Požiadavky pre Leaping Bunny Certification zahrňujú záväzok k odstráneniu tesovania na zvieratách nie len od spoločnosti, ale aj od dodávateľov surovín. Výsledkom je produkt, ktorý má 100% garanciu, že nebol testovaný na zvieratách. Program je riadený organizáciou pre práva zvierat, vrátane Humane Society of the United States a National Anti-Vivisection Society. Pre viac informácií: www.leapingbunny.org