CALM Upokojujúce sérum

Calm Repairing Serum

všetky typy pleti ,

Citlivá/veľmi citlivá pleť, Rúžovka/rosacea, Začervenanie pleti

1

Hodnotenie: 

41,68 € s DPH

Detaily

Toto ľahké, na antioxidanty bohaté sérum, ukľudňuje podráždenú pokožku a upokojuje začervenanie jemnými, ale veľmi účinnými ingredienciami.

* Znižuje zápal a príznaky podráždenia

* Ošetruje a posiľňuje pleťovú ochrannú bariéru

* Ľahká textúra je ideálna pre citlivú pleť

Detaily

Čo robí tento výrobok jedinečným?

Calm Redness Relief Repairing Serum je inovatívne sérum, ktoré okamžite upokojí podráždenú pleť a ukľudňuje zčervenanie s jemnými, ale vysoko účinnými zložkami. Výskum ukázal, že tieto zložky preukazateľne znižujú kľúčové faktory, ktoré súvisia s pretrvávajúcim zčervenaním a citlivosťou. 
 

Pre koho je tento produkt určený?

Calm Redness Relief Repairing Serum je pre každého, kto má zčervenanú, citlivú pokožku, ale stále chce využívať výhody séra bohatého na antioxidanty a bojujúceho proti stárnutiu bez toho, aby mali podráždenú pleť. Ideálny pre všetky typy pleti, ktoré bojujú s rúžovkou alebo majú citlivú pleť

Detaily

Aqua, Glycerin (skin-repairing ingredient), Hyaluronic Acid (skin-repairing ingredient), Beta-Glucan (anti-irritant), Sea Whip Extract (anti-irritant), Sodium Hyaluronate  (skin-repairing ingredient), Ceramide NP (skin-repairing ingredient), Ceramide AP (skin-repairing ingredient), Ceramide EOP (skin-repairing ingredient), Cholesterol (skin-repairing ingredient), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (plant-based anti-irritant), Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Flower/Leaf/Stem Extract (plant-based anti-irritant), Phytosphingosine (cell-communicating ingredient), Sodium Cocoyl Amino Acids (skin-conditioning agent), Chrysanthemum Parthenium (Feverfew) Flower Extract (antioxidant/anti-irritant), Glycine Soja (Soybean) Seed Extract (antioxidant), Ubiquinone (antioxidant), Sodium Lauroyl Lactylate (emulsifier), Caprylic/Capric Triglyceride (skin-repairing agent/emollient), Magnesium Aspartate (skin-conditioning agent), Potassium Aspartate (skin-conditioning agent), Sarcosine (skin-conditioning agent), Xanthan Gum (thickener), Carbomer (thickener), Polysorbate 20 (emulsifier), PEG/PPG-14/4 Dimethicone (emulsifier), Disodium EDTA (stabilizer), Ethylhexylglycerin (skin-conditioning agent), Phenoxyethanol (preservative).

Detaily

Jemne naneste pár kvapiek na tvár a krk ráno a večer. Je skvelý pod make-up a vhodný pre aplikáciu v okolí očí.

Recenzie

Hodnotenie 
2017-08-31

sympaticke!

Som rada, ze som ho mohla vyskusat, kedze na kopec veci sa vyhadzem... Toto serum je poklad, kedze nielenze mi plet upokojlo, ale videla som hned aj velmi pozitivne vysledky :) celkovo mi je sympatická aj jeho konzistencia a vôňa

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

CALM Upokojujúce sérum

CALM Upokojujúce sérum

Calm Repairing Serum

Odporúčané produkty