PC4MEN (pre mužov)

Určite sa zhodneme, že aj muži majú pleť. Ženy samozrejme chcú, aby vedľa nich muži vyzerali dobre, preto je viac ako žiadúce, aby viacerí muži zmenili svoj prístup a o pleť sa začali tiež starať. Iba holenie naozaj nestačí.  Tí muži, ktorí sú si vedomí, že je treba sa o pleť starať a už tak robia, sú na tej správnej ceste. Sada PC4MEN je totiž ...

Určite sa zhodneme, že aj muži majú pleť. Ženy samozrejme chcú, aby vedľa nich muži vyzerali dobre, preto je viac ako žiadúce, aby viacerí muži zmenili svoj prístup a o pleť sa začali tiež starať. Iba holenie naozaj nestačí.  Tí muži, ktorí sú si vedomí, že je treba sa o pleť starať a už tak robia, sú na tej správnej ceste. Sada PC4MEN je totiž s ohľadom na mužskú pleť určená práve pre nich.

Poteší Vás naozaj účinný prípravok na čistenie pleti, pena na holenie, exfoliant, vynikajúci denný a nočný hydratačný krém. Nikde ale nie je napísané, že muž nemôže použiť podľa typu svojej pleti aj na produkty iných rad, ako je PC4MEN. Kombinácia je samozrejme možná, niekedy aj žiadúca. Doporučujeme  mužom, aby používali produkty zo skupiny antioxidačných sérboosterov či masiek a ošetrení.

Pokiaľ kozmetiku Paula´s Choice ešte nepoznáte, doporučujeme Vám vyskúšať vzorky v sáčku na 1-2 aplikácie. V prípade, že pri produkte nenájdete testovacie vzorky, tak sa bohužiaľ nevyrábajú a nie sú dostupné.

Aký postup ošetrenia doporučuje Paula´s Choice, aby výsledky boli čo najlepšie, sa môžete dočítať v Radách odborníka, kapitola Základná starostlivosť o pleť/Krok za krokom.

Viac

PC4MEN (pre mužov) 6 produkty

Filtr

všetky typy pleti
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek