Opalovacie peny EVY Technology

.

6 DÔVODOV PREČO DERMATOLÓGOVIA ODPORÚČAJÚ EVY TECHNOLOGY

1) DLHODOBÉ A ÚČINNÉ. Patentovaná technológia použitá v produktoch EVY umožňuje penovej zmesi preniknúť cez celú hornú vrstvu pokožky. Nezostáva iba na povrchu, ako väčšina ostatných opaľovacích krémov. Preto sa slnečná ochrana nezníži, keď budete plávať, potiť sa alebo sa sušiť uterákom...

.

6 DÔVODOV PREČO DERMATOLÓGOVIA ODPORÚČAJÚ EVY TECHNOLOGY

1) DLHODOBÉ A ÚČINNÉ. Patentovaná technológia použitá v produktoch EVY umožňuje penovej zmesi preniknúť cez celú hornú vrstvu pokožky. Nezostáva iba na povrchu, ako väčšina ostatných opaľovacích krémov. Preto sa slnečná ochrana nezníži, keď budete plávať, potiť sa alebo sa sušiť uterákom. Opaľovacia pena vydrží na pokožke až šesť hodín.

2) RÝCHLA ABSORBCIA. Pena sa rýchlo vstrebáva, čo uľahčuje použitie odporúčaného množstva produktu. EVY neupcháva póry, umožňuje pokožke dýchať a nezanecháva žiadny film. Môže sa použiť aj okolo očí a na pery. Vďaka penovému zloženiu Vám EVY produkt vystačí na dvakrát toľko aplikácií ako ekvivalentné množstvo krému.

3) VYSOKÁ OCHRANA. SPF na fľaši označuje ochranu proti UVB žiareniu. Všetky produkty EVY však navyše obsahujú viac ako 90% ochranu proti UVA žiareniu, čo predstavuje takmer trikrát vyššiu ochranu ako sa vyžaduje podľa noriem EÚ pre opaľovacie produkty. Vďaka tomu sú EVY opaľovacie peny obzvlášť vhodné pre deti a ľudí citlivých na slnko.

4) EXTRA JEMNÁ FORMULÁCIA. EVY prípravky posilňujú ochrannú bariéru pokožky. Aj preto sa odporúčajú pre ľudí so slnečnými alergiami, slnečnými ekzémami, albinizmom a inými kožnými komplikáciami spôsobenými UV žiarením. Vďaka zapečatenému aerosólu zostane pena čerstvá a bez baktérií počas celého používania. Neobsahujú alkohol, parfum, nanočastice a ani potenciálne dráždivé konzervačné látky.

5) EXTRÉMNE DOBRE TESTOVANÉ. Opaľovaciu penu EVY môžu používať deti už od šiestich mesiacov a všetci, ktorí majú na svoje opaľovacie produkty vysoké nároky. EVY prípravky používa množstvo švédskych elitných športovcov ako národný jachtársky, veslársky, golfový, volejbalový a cyklistický tím. 

6) BEZPEČNÁ OCHRANA. Pre ľudí, ktorí trpia vitiligom - stav pokožky, ktorý spôsobuje, že niektorým oblastiam pokožky chýba ochranný melanín - je nevyhnutný účinný opaľovací krém. Švédska asociácia Vitiligo odporúča svojim členom EVY Sunscreen. EVY peny sú dostupné vo verzii s SPF 10, 20, 30 a 50.

Viac

Opalovacie peny EVY Technology  V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.