CALM Upokojujúce tonikum - normálna až mastná pleť

CALM Soothing Liquid Toner - for normal to oily skin

normálna, zmiešaná až mastná

Citlivá/veľmi citlivá pleť, Rúžovka/rosacea, Začervenanie pleti

1

27,37 € s DPH

Detaily

* Ultra-jemné zloženie vyživuje a ukľudňuje červenú, podráždenú pleť

* Hydratuje pleť znižovaním príznakov citlivosti

* Posiľňuje jemnú bariéru pokožky

* Na antioxidanty bohaté zloženie redukuje zápal, ktorý môže vyvolať citlivosť pleti

* Ľahká vodová textúra je ideálna pre mastnú pleť

* Tonikum perfektne odstraňuje posledné zvyšky make-upu

* pH 5.5–6.0

Detaily

Dodatočné informácie

Táto upokojujúca kolekcia bola špeciálne vytvorená ako inovatívny sortiment produktov, ktoré okamžite upokoja podráždenú pokožku a začervenanie s jemnými, ale vysoko účinnými látkami. Výskum ukázal, že tieto látky znižujú základné faktory spojené s pretrvávajúcou citlivosťou a začervenaním. Každý, kto trpí zčervenanou a citlivou pleťou vie, aké ťažké je nájsť celú sadu produktov, ktoré obsahujú množstvo antioxidantov a zložiek proti stárnutiu bez toho, aby dráždili pleť.
 

Čím je tento produkt výnimočný? 
Táto ľahučká tekutina je veľmi jemné tonikum, ktoré rýchlo upokojuje citlivú pleť - hlavne keď máte známky rosacei. Je jeden z mála, ktorý obsahuje špeciálne vybrané kombinácie silných antioxidantov a protizápalových látok. Znižuje výskyt zčervenania a podráždenia, pomáha normalizovať a ozdravovať pleť.

Pre koho je určený tento produkt? 
Jedinečne zformulovaný pre tých, ktorí majú normálnu až mastnú alebo zmiešanú pleť a bojujú so začervenaním alebo citlivosťou vrátane rosacei (rúžovky).

Detaily

KĽÚČOVÉ INGREDIENCIE

-Koloidný ovos: Jemná rastlinná zložka, ktorá môže mať nedráždivé, antioxidačné a protizápalové vlastnosti.

-Beta glukán: Odvodený z kvasiniek alebo ovsa a má niektoré antioxidačné vlastnosti a je silný protizápalový prostriedok

-Panthenol: Zvlhčujúca látka, ktorá zlepšuje bariérovú funkciu pokožky.


Ingredients:
Aqua, Butylene Glycol (slip/water-binding agent), Polysorbate 20 (emulsifying agent/mild cleansing agent), Glycerin (skin-repairing ingredient), Colloidal Oatmeal (anti-irritant), Beta-Glucan (anti-inflammatory antioxidant), Sea Whip Extract (plant-based anti-irritant), Boerhavia Diffusa Root Extract (plant-based anti-irritant), Panthenol (water-binding and barrier repair ingredient), Epigallocatechin Gallate (green tea-derived antioxidant), Gellan Gum (emulsifier/thickener), Phytic Acid (chelating agent), Disodium EDTA (chelating agent), Ethylhexylglycerin (skin-conditioning agent), Potassium Sorbate (preservative). 

Detaily

Po čistení, aplikujte tonikum na vatový tampón a jemne naneste na celú tvár a krk. Neoplachujte! Následne pokračujte vo svojej rutine v starostlivosti o pleť. Ako posledný krok ráno, použite hydratačný krém s SPF 25 alebo vyšším.

Recenzie

Napísať recenziu

CALM Upokojujúce tonikum - normálna až mastná pleť

CALM Upokojujúce tonikum - normálna až mastná pleť

CALM Soothing Liquid Toner - for normal to oily skin

Odporúčané produkty