CALM Nourishing Milky Toner

CALM Nourishing Milky Toner

všetky typy pleti ,

Citlivá/veľmi citlivá pleť, Ekzematická pleť

3 ks a více

28,41 € s DPH

Detaily

Vyživujúce tonikum s novou a vylepšenou zmesou regeneračných a protistarnúcich zložiek vyhladzuje, zjemňuje a viditeľne redukuje začervenanie. Jemné zloženie je vhodné pre pleť so sklonom k rosacei. Jeho nepretržité používanie pomáha redukovať známky citlivosti a viditeľného starnutia. Koreň Ophiopogum Japonicus podporuje mikrobióm a kožnú bariéru. Pomáha predchádzať známkam citlivosti, zatiaľ čo koreň bahniatka chráni pokožku pred dráždivými látkami a poskytuje pleti zjemňujúce a hojivé účinky.

Detaily

ALANTOIN:

Vyskytuje sa prirodzene v tele. Je vedľajším produktom kyseliny močovej a považuje sa za účinný prostriedok na upokojenie a ošetrenie pokožky.

EXTRAKT Z KOREŇA OPHIOPOGUM JAPONICUS:

Koreň tejto rastliny obsahuje niekoľko prospešných látok, ktoré majú antioxidačné, upokojujúce a začervenanie redukujúce vlastnosti.

EXTRAKT Z KOREŇA ALTHAEA OFFICINALIS:

Táto upokojujúca rastlina pomáha viditeľne obnoviť poškodenú pokožku a poskytuje ľahké zmäkčujúce vlastnosti.

Detaily

Aqua (Solvent), Pentylene Glycol (Humectant), Glycerin (Skin conditioning agent), Propanediol (Viscosity increasing agent), C13-15 Alkane (Solvent), Panthenol (Humectant), Polyglyceryl-6 Oleate (Skin conditioning agent), Cetheth-20 Phosphate (Cleansing Agent), Sodium PCA (Skin conditioning agent), Ophiopogon Japonicus Root Extract (Humectant), Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate (Viscosity increasing agent), Cetearyl Alcohol (Emulsion Stabilizer), Allantoin (Skin conditioning agent), Sodium Hyaluronate (Skin conditioning agent), Dicetyl Phosphate (Emulsifying agent), Maltodextrin (Absorbent), Althaea Officinalis Root Extract (Skin conditioning agent), Ethylhexylglycerin (Skin conditioning agent), Sodium Phytate (Chelating agent), Pantolactone (Humectant), Tocopherol (Humectant), Phenoxyethanol (Preservative).

Detaily

Po vyčistení pleti naneste tonikum na vatový tampón a jemne ním prejdite po tvári a krku. Neoplachujte. Následne vykonajte zvyšok rannej alebo večernej starostlivosti o pleť. Dennú starostlivosť ukončite širokospektrálnym opaľovacím krémom s ochranným faktorom SPF 30 alebo vyšším.

Recenzie

Napísať recenziu

CALM Nourishing Milky Toner

CALM Nourishing Milky Toner

CALM Nourishing Milky Toner

Odporúčané produkty