Calm 1% BHA Sensitive Skin Exfoliant

Nové zloženie 1 % BHA exfoliačného prípravku s upokojujúcimi látkami pre pleť so sklonom k začervenaniu. Obsahuje Alantoin na hojenie pokožky.

všetky typy pleti ,

3 ks a více

39,81 € s DPH

Detaily

Získate všetky výhody BHA proti starnutiu v mimoriadne jemnej forme, ktorú si môže vychutnať aj citlivá pleť so sklonom k začervenaniu. Alantoín navyše prináša pleti hojivé vlastnosti a ďalšie upokojujúce účinky. Plnohodnotná fľaša tohto produktu je vyrobená z 96 % z recyklovaného materiálu (výnimkou je uzáver a pumpička).

Detaily

KYSELINA SALICYLOVÁ/BHA

Je to predovšetkým exfoliačný prostriedok, ktorý pomáha zbaviť sa odumretej kože na povrchu a vo vnútri pórov, a preto je účinný pri redukcii pupienkov a čiernych bodiek. Má tiež upokojujúce vlastnosti.

PREBIOTICKÉ CUKRY

Pomáhajú obnoviť a obnoviť kožný mikrobióm, vďaka čomu pokožka produkuje viac ochranných látok, ktoré potrebuje, aby bola čo najzdravšia

LIŠAJ SEVERNÝ (VÝŤAŽOK Z HUBY ALBATRELLUS CONFLUENS)

Táto divoko rastúca huba, známa aj ako hľuzovka severná, sa ukázala ako veľmi užitočná na upokojenie červenej a citlivej pokožky

Detaily

Aqua (Solvent), Methylpropanediol (Solvent), Dicaprylyl Carbonate (Emolient), C15-19 Alkane (Solvent), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer (Emulsion Stabilizer), Salicylic Acid (Skin conditioning agent), Propanediol (Solvent), Inulin (Humectant), Caprylyl Glycol (Skin conditioning agent), Allantoin (Skin conditioning agent), Tocopherol (Antioxidant), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Ethylhexylglycerin (Skin conditioning agent), Hexylene Glycol (Emulsifying agent), Sorbitan Isostearate (Emulsifying agent), Alpha-Glucan Oligosaccharide (Skin conditioning agent), Glycerin (Humectant), Laminaria Digitata Extract (Humectant), Albatrellus Confluens (Mushroom) Extract (Skin conditioning agent), Glycine Soja (Soybean) Oil (Skin conditioning agent), Opuntia Ficus-Indica Stem Extract (Skin conditioning agent), Galactoarabinan (Film former), Citric Acid (pH adjuster), Schizophyllan (Humectant), Maltodextrin (Skin conditioning agent), Phenoxyethanol (Preservative).

Detaily

Používajte raz alebo dvakrát denne po čistení a tonizácii. Naneste malé množstvo prípravku veľkosti hroznového vína na celú tvár vrátane očného okolia (vyhnite sa línii spodných rias a očným viečkam). Nie je potrebné oplachovať. Počas dňa odporúčame používať širokospektrálny opaľovací krém s ochranným faktorom SPF 30 alebo vyšším.

Recenzie

Napísať recenziu

Calm 1% BHA Sensitive Skin Exfoliant

Calm 1% BHA Sensitive Skin Exfoliant

Nové zloženie 1 % BHA exfoliačného prípravku s upokojujúcimi látkami pre pleť so sklonom k začervenaniu. Obsahuje Alantoin na hojenie pokožky.

Odporúčané produkty