Čistící přípravek CALM Ultra-Gentle

* Vhodné pre citlivú pokožku
* Jemne čistí bez narušenia ochrannej bariéry pokožky
* Zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú

všetky typy pleti ,

2

28,41 € s DPH

Detaily

Nová a vylepšená zmes CALM Ultra-Gentle Cleanser obsahuje mimoriadne jemné tenzidy, ktoré odstraňujú nečistoty s jemnou penou, ktorá zachováva ochrannú bariéru pokožky. Upokojujúce triglyceridy a hydratačný glycerín zanechávajú jemný a hladký pocit, zatiaľ čo prebiotické cukry podporujú mikrobióm pokožky a pomáhajú časom znižovať jej citlivosť.

Fľaštička tohto zdravého produktu je vyrobená z 96 % z recyklovaného materiálu (okrem uzáveru).

Detaily

GLYCERIN

Zložka, ktorá dopĺňa a obnovuje pokožku, je prirodzene prítomná v pokožke. Pomáha udržiavať vzhľad a pocit zdravej a vyváženej pokožky a zabraňuje jej vysúšaniu.

PREBIOTICKÉ CUKRY

Pomáhajú obnoviť a obnoviť mikrobióm pokožky, čím umožňujú pokožke produkovať viac ochranných látok, ktoré potrebuje na dosiahnutie svojho najlepšieho zdravia.

KAPRICKAPRICOVÉ TRIGLYCERIDY

Získavajú sa z kokosového oleja a glycerínu a sú považované za vynikajúci hydratačný a regeneračný prostriedok pre pokožku.

Detaily

Aqua (Solvent), Sodium Cocoyl Glutamate (Cleansing Agent), Glycerin (Skin conditioning agent), Caprylic/Capric Triglyceride (Skin conditioning agent), Cocamidopropyl Betaine (Skin conditioning agent), Sodium Laurylglucosides Hydroxypropylsulfonate (Surfactant), Cellulose Gum (Viscosity increasing agent), Coco-Caprylate/Caprate (Emolient), Hydroxyacetophenone (Antioxidant), Inulin (Viscosity increasing agent), Xanthan Gum (Viscosity increasing agent), Ethylhexylglycerin (Skin conditioning agent), Sodium Phytate (Chelating agent), Cellulose (Viscosity increasing agent), Fructose (Humectant), Glucose (Humectant), Phenoxyethanol (Preservative)

Detaily

Navlhčite si tvár a jemnými krúživými pohybmi naneste malé množstvo čistiaceho prípravku. Dôkladne opláchnite. Ak máte silnejší mejkap, postup zopakujte alebo použite čistý vlhký uterák na umytie.

Recenzie

Napísať recenziu

Čistící přípravek CALM Ultra-Gentle

Čistící přípravek CALM Ultra-Gentle

* Vhodné pre citlivú pokožku
* Jemne čistí bez narušenia ochrannej bariéry pokožky
* Zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú

Odporúčané produkty