CLINICAL Spevňujúci očný krém s ceramidmi

Clinical Ceramide-Enriched Firming Eye Cream

všetky typy pleti ,

Anti-aging/proti starnutiu, Vrásky

3 ks a více

49,76 € s DPH

Detaily

Nový očný krém rady CLINICAL obsahuje 5 typov pokožke vlastných ceramidov, 4 typy vitamínu C a retinol a spĺňa tak najprísnejšie kritériá v starostlivosti o očné okolie. Táto kombinácia ingrediencií sa nazýva CollagenSupport Complex, očné okolie výborne hydratuje, posilňuje jemnú pokožku okolo očí, vyhladzuje jemné linky a viditeľne zmenšuje vrásky. Okolie očí sa tak postupne stáva pevnejšie, zdravšie a žiarivejšie.


* Rozžiari okolie očí, pleť tak vyzerá mladistvejšie

* Obsahuje ceramidy, vitamín C a retinol

* Zjednocuje tón a spevňuje štruktúru pokožky

* Vyhladzuje jemné linky a zmenšuje vrásky očného okolia

Detaily

Čo sú vlastne ceramidy?
Ceramidy sú prirodzenou a zásadnou súčasťou pokožky. Pomáhajú reagulovať takú správnu hydratáciu, ktorá prispieva k udržaniu hladkého a jemného povrchu pleti. Chráni pleť pred dehydratáciou a pred poškodením škodlivými noxami vonkajšieho prostredia, udržujú totiž ochrannú kožnú bariéru. Ceramidy sú najhojnejšiou súčasťou pokožky, tvoria viac ako 50% jej zloženia.
S pribúdajúcim vekom začína množstvo ceramidov v pokožke klesať a v dôsledku toho sa prirodzená kožná bariéra oslabuje, čo môže viesť k podráždeniu, suchosti a začervenaniu pleti. Produkty s obsahom ceramidov a ďalších ingrediencií zlepšujú tieto negatívne príznaky.

Ako sa produkty radu CLINICAL líši od produktov rady RESIST či iných produktov Paula 's Choice?
Produkty rady CLINICAL boli vyvinuté predovšetkým na ošetrenie pokročilých známok starnutia, pre udržanie adekvátnej hydratácie pleti a pre starostlivosť o pleť poškodenú negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia. Rad CLINICAL je samozrejme vhodné používať aj v prevencii proti starnutiu pleti.

Aký je rozdiel medzi CLINICAL Spevňujúcim očným krémom a ostatnými produktmi v starostlivosti o očné okolie?
Produkty radu CLINICAL sú prémiovou radou v anti-aging starostlivosti o pleť, a to predovšetkým vďaka technológii CollagenSupport Complex s ceramidmi, vitamínom C a retinolom. Tento komplex veľmi účinne bojuje aj proti pokročilým známkam starnutia pleti.

Čo je komplex CollagenSupport?
Aby sme pre regeneráciu pleti urobili naozaj maximum, pridali sme ku komplexu ceramidov ešte retinol a niekoľko foriem vitamínu C, ktoré spoločne pomáhajú pleť chrániť proti nepriaznivým vonkajším vplyvom, spevňujú ju a obnovujú prirodzenú kožnú bariéru. Tento komplex sa nazýva CollagenSupport.

Akú koncentráciu retinolu a vitamínu C nový očný krém rady CLINICAL obsahuje?
Výskumy potvrdili, že ideálna koncentrácia pre starostlivosť o očné okolie je u vitamínu C 5% a u retinolu 0,01%. Áno, koncentrácia u produktov určených pre okolie očí je nižšia. Je to zámer, pretože pokožka okolo očí je oveľa jemnejšia a citlivejšia, nižšia koncentrácia ingrediencií tak nespôsobí na jemnej pokožke podráždenie.

Detaily

Hlavné ingrediencie: 

CERAMIDY
Sú veľmi dôležitou súčasťou hornej vrstvy kože, udržujú jej správnu hydratáciu a obnovujú zdravý vzhľad pokožky.

RETINOL (VITAMÍN A)
Pôsobí na pokožku veľmi intenzívne, obnovuje jej prirodzený vzhľad, vyhladzuje vrásky. Pôsobí tiež ako antioxidant a zmierňuje poškodenie pleti slnečným žiarením.

VITAMÍN C
Je jedným z najlepšie preskúmaných vitamínov používaných v kozmetike, výskumy dokazujú veľmi priaznivý vplyv na pleť. Vitamín C zlepšuje vzhľad pokožky, účinne bojuje proti známkam starnutia, pleť rozjasňuje a zjednocuje jej tón.

Ostatné ingrediencie: 

Aqua, Neopentyl Glycol Diheptanoate (emollient), Cetyl Alcohol (texture enhancer), Butylene Glycol (hydration), Glycerin (skin-replenishing), Glyceryl Stearate (texture enhancers), PEG-100 Stearate (texture enhancers), Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer (texture enhancer), Ascorbyl Glucoside (vitamin C/antioxidant), Potassium Cetyl Phosphate (emulsifier), Sodium Ascorbyl Phosphate (vitamin C/antioxidant), Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 (emollient), Polyglyceryl-10 Dioleate (emollient emulsifier), Tetrahexyldecyl Ascorbate (vitamin C/antioxidant), Ceramide NS (skin-replenishing ingredient), Ceramide EOP (skin-replenishing ingredient), Ceramide AP (skin-replenishing ingredient), Ceramide EOS (skin-replenishing ingredient), Ceramide NP (skin-replenishing ingredient), Palmitoyl Tripeptide-5 (skin-restoring ingredient), Acetyl Tetrapeptide-5 (skin-restoring ingredient), etanorulayH muidoS (hydration), Caprooyl Phytosphingosine (skin-replenishing ingredient), Caprooyl Sphingosine (skin-replenishing ingredient), Cholesterol (skin-replenishing ingredient), Squalane (olive-derived emollient), Retinol (skin-restoring), Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract (antioxidant), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (skin-soothing), Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract (antioxidant), Dunaliella Salina (Algae) Extract (hydration/skin-soothing), Pongamia Glabra Seed Oil (non-fragrant antioxidant plant oil), Tocopheryl Acetate (vitamin E/antioxidant), Allantoin (skin-soothing agent), Bisabolol (skin-soothing agent), Carnosine (skin-restoring), Panthenol (hydration), Sodium PCA (skin-replenishing), Pullulan (film-forming agent), Glyceryl Ascorbate (vitamin C/antioxidant), Behenic Acid (fatty acid slip agent), Dimethicone (hydration/texture enhancer), Sodium Citrate (chelating agent), Sodium Polyacrylate (film-forming agent), Caprylyl Glycol (emollient), Ethylhexyl Stearate (texture enhancer), Ceteareth-25 (texture enhancer), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Trideceth-6 (emulsifier), Propyl Gallate (antioxidant), Polysorbate 20 (emulsifier), Disodium EDTA (chelating agent), Mica (coloring agent/pigment), Phenoxyethanol (preservative), Chlorphenesin (preservative), Sodium Benzoate (preservative).

Detaily

Krém je hutný, preto ho odporúčame chvíľu pred aplikáciou pretrieť medzi prstami, aby sa lepšie nanášal. Následne ho jemnými krúživými pohybmi naneste na pokožku okolo očí, aplikujte naozaj jemne, pokožku nenaťahujte. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Pri dennej aplikácii prekryte vždy hydratačným krémom s UV filtrom (SPF) s hodnotou 30 alebo vyššou.

Recenzie

Napísať recenziu

CLINICAL Spevňujúci očný krém s ceramidmi

CLINICAL Spevňujúci očný krém s ceramidmi

Clinical Ceramide-Enriched Firming Eye Cream

Odporúčané produkty