Peptidový booster s komplexom aminokyselín

Peptide Booster with Amino Acid Complex

všetky typy pleti ,

Anti-aging/proti starnutiu, Vrásky

3 ks a více

Hodnotenie: 

59,92 € s DPH

Detaily

8 esenciálnych anti-aging peptidov vložených do silného boostra pleť rozjasní, spevní a účinne pôsobí proti starnutiu

* Každá pokožka profituje z prítomnosti pridaného peptidu, a to preto, že tieto navyše pridané peptidy podporujú tie, ktoré sú pokožke vlastné, tj. predovšetkým kolagén, elastín a keratín.

* Peptidový Booster obsahuje silnú zmes ôsmich vysoko špecifických peptidov, z ktorých každý cieli na iný problém, preto má tak výborné výsledky.

* Tieto peptidy sa predovšetkým zameriavajú na boj proti vráskam a jemným linkám, resp. proti starnutiu pleti obecne, pomáhajú navyše pleť rozžiariť a zjednotiť jej farebný tón.

* Tieto jedinečné, s kožnou bunkou komunikujúce, peptidy efektívne pleť "učia", ako pôsobit mladistvo, a to posilnením prirodzených regeneračných schopností pokožky.

* Okrem peptidov obsahuje booster cenné aminokyseliny, antioxidanty a ingrediencie potrebné pre správnu hydratáciu.

* Peptidový booster posilňuje a chráni prirodzenú kožnú bariéru a zvyšuje tak odolnosť pleti.

* Je ideálny pre všetky typy pleti, vhodný taktiež pre pleť citlivú, ktorá napr. s ťažkosťou toleruje produkty s vyššou koncentráciou retinolu

Detaily

Čo sú to vlastne peptidy?

Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, ktoré sa prirodzene nachádzajú v našej pokožke a pôsobia ako stavebné súčasti bielkovín, tj. kolagénu, elastínu a keratínu. Pri aplikácii na pleť pôsobia peptidy priamo na kožné bunky a plnia špecifické funkcie, ako je napr. zabudovanie kolagénu a elastínu do jednotlivých vrstiev pokožky. Pleť vyzerá pri ich používaní zreteľne mladistvejšie, je pevnejšia a pružnejšia.

Ako peptidy pomáhajú našej pleti?

Peptidy sú ingrediencie, ktoré dobre komunikujú s kožnou bunkou. Môžete si ich predstaviť ako "osobných trénerov" našej pokožky. Peptidy "učia" našu pleť, čo a ako má robiť, aby zostala mladistvá a pevná. Peptidy tiež zlepšujú schopnosť regenerácie pokožky a posilňujú prirodzenú kožnú bariéru.

Prečo 8 rôznych peptidov?

Peptidy sú ako kľúče, ktoré sa hodia iba do určitých receptorov (zámkov), aby mohli aktivovať (odomknúť) odlišné špecifické procesy. Nie všetky peptidy sú rovnaké a každý z nich má pre pokožku odlišné úlohy a iné výhody. Jednotlivé peptidy sa presne zameriavajú na spevnenie pleti, zjednotenie tónu a pôsobia proti starnutiu.

Tripeptid-1:
Podporou kľúčových prvkov viditeľne zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky

Palmitoyl Tripeptid-1 + palmitoyl tetrapeptid-7 + palmitoyl Hexapeptid-12:
Tieto tri peptidy zlepšujú kontrolu hydratácie našej pleti, podporujú jej zdravý vzhľad, vyhladzujú vrásky a všeobecne pôsobí proti starnutiu.

Myristoyl hexapeptid-16 + Myristoyl pentapeptid-17:
Táto dvojica pleť upokojuje, mierni začervenanie a pomáha posilniť jej prirodzenú kožnú bariéru.

Hexanoyl dipeptid-3 norleucín Acetát:
Urýchľuje proces obnovy kožných buniek tak, aby pleť vyzerala mladistvo a bola pevná a pružná.

Azelaoyl Bis-dipeptid-10:
Tlmí zmeny farebného tónu pleti, ktoré vznikajú po expozícii slnečného žiarenia, zabráni tvorbe nežiaducich látok v pokožke, ktoré vedú k strate pevnosti pleti a pleť rozjasňujú.

Môžem použiť peptidový booster, ak mám citlivú pleť alebo ružovku (rozáceu)?

S kľudom môžete booster používať aj na pleť citlivú a na pleť s rozáceou. Booster poteší tiež tých z nás, ktorí horšie tolerujú vyššie koncentrácie retinolu, pretože pleť po aplikácii peptidového boostera retinol dobre znáša.

Môžem kombinovať Peptidový booster s inými produktami?

Peptidový booster môžete používať samostatne alebo ho kombinovať (zmiešať) s iným sérom, hydratačným krémom alebo iným boosterom.

V akom kroku mojej rutiny v starostlivosti o pleť môžem používať peptidový booster?

Booster môžete použiť samostatne alebo ho pridať do Vášho obľúbeného séra či hydratačného krému. Aby mohol booster dobre pôsobiť, je vždy nutné mať pleť riadne vyčistenú a pred jeho použitím aplikovať exfoliant, ktorý odstráni odumreté bunky, aby mohol booster na pokožke dobre pôsobiť.

Detaily

Water (Aqua), Glycerin (skin-replenishing), PEG-8 Dimethicone (texture enhancer), Tripeptide-1 (skin-restoring), Palmitoyl Tripeptide-1 (skin-restoring), Palmitoyl Tetrapeptide-7 (skin restoring), Palmitoyl Hexapeptide-12 (skin restoring), Myristoyl Hexapeptide-16 (skin-restoring), Myristoyl Pentapeptide-17 (skin-restoring), Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate (skin- restoring), Azelaoyl Bis-Dipeptide-10 (skin-restoring), Glycoproteins (hydration), Phospholipids (skin-replenishing), Adenosine (skin-restoring), Dipotassium Glycyrrhizate (skin-soothing), Vali- ne, Glycine, Alanine, Glutamic Acid, Serine, Threonine (amino acids/hydration), Yeast (Faex) Extract (skin-soothing/hydration), Isoleucine, Proline, Histidine, Phenylalanine (amino acids/ hydration), PCA (skin-replenishing), Phytic Acid (antioxidant), Panax Ginseng Root Extract (plant extract/antioxidant), Sodium PCA (skin-replenishing), Psidium Guajava Fruit Extract (gu- ava fruit/antioxidant), Euterpe Oleracea Fruit Extract (acai/antioxidant), Ahnfeltiopsis Concinna Extract (algae/hydration/texture enhancer), Dextran (natural sugar/hydration), Hydrolyzed Silk (texture enhancer), Lecithin (skin-restoring fatty acid), Glyceryl Polymethacrylate (film-forming agent), C12-16 Pareth-9, Trideceth-12 (emulsifiers), Sodium Lactate (hydration), Carbomer (tex- ture enhancer), Aspartic Acid (amino acid/hydration), Polysorbate 20 (emulsifier), Butylene Gly- col, Caprylyl Glycol, PEG-8 (texture enhancers), C11-15 Pareth-7 (emulsifier), Guar Hydroxyp- ropyltrimonium Chloride (texture enhancer),Phytosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Ec- toin (hydration), Citrate Buffer (pH adjuster), Trimethylsiloxyamodimethicone (texture enhan- cer), Phenoxyethanol (preservative), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Ethylhexylglycerin (hydration).

Detaily

Najprv pleť vyčistite Vašim obľúbeným čistiacim prípravkom, potom naneste tonikum a exfoliant. Len tak je pleť pripravená na to, aby využila všetky ingrediencie peptidového boostera.

Aplikujte 1-2x denne. Môžete pridať 2-3 kvapky boostera do Vášho obľúbeného hydratačného krému či séra alebo naneste booster samostatne, pak prekryte hydratačným krémom. Pre denné použitie vždy aplikujte hydratačný krém s UV filtrom 30 alebo vyšším.

Recenzie

Hodnotenie 
2018-07-23

další komentář od Andrea z Brna

Jsem zpět, jak jsme slíbila, booster je super, krásně se vsakuje a drobné vrásky jsou fakt menší, cítím, že kůže je líp hydratovaná. Super

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2018-05-02

Moc se těším

O peptidovém bůstru mi říkala sestra, která žije v Americe, je z něho nadšená a moc mi ho dporučovala. Musím ho taky mít. Vyzkouším a určitě se s váma podělím o zkušenosti.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Peptidový booster s komplexom aminokyselín

Peptidový booster s komplexom aminokyselín

Peptide Booster with Amino Acid Complex

Odporúčané produkty