Calm Rescue & Repair Intensive Moisturiser

Upokojujúca hydratácia pre suchú a citlivú pokožku

Anti-aging/proti starnutiu, Citlivá/veľmi citlivá pleť, Začervenanie pleti

3 ks a více

39,81 € s DPH

Detaily

Inovatívne zloženie hydratačného krému CALM Rescue & Repair poskytuje podporu citlivej pleti, ktorá potrebuje okamžitú úľavu a dlhodobú starostlivosť. Tento krém pomáha pleti napredovať do stavu, ktorý vyzerá mladistvo a pohodlne, a zároveň podporuje zdravie kožného mikrobiómu a je dostatočne jemný pre pleť so sklonom k začervenaniu. Obsahuje jedinečnú zmes antioxidantov, vyhladzujúcich zložiek a výživných zložiek, ktoré dodávajú pleti pružnosť a žiarivosť. Špeciálny multifunkčný peptid viditeľne spevňuje pleť, zatiaľ čo glykogén sa zameriava na základné príčiny citlivosti.

Detaily

HEXAPEPTID-8

Táto zložka, jeden z viacerých peptidov používaných v prípravkoch na starostlivosť o pleť, má regeneračné a vodu viažuce vlastnosti, ktoré pomáhajú zlepšiť vzhľad a pocit pokožky.

PREBIOTICKÉ CUKRY

Pomáha obnovovať a regenerovať kožný mikrobióm, čím umožňuje pokožke produkovať viac ochranných látok, ktoré potrebuje, aby bola čo najzdravšia

LIŠAJ SEVERNÝ (VÝŤAŽOK Z HUBY ALBATRELLUS CONFLUENS)

Táto divo rastúca huba, známa aj ako hľuzovka severná, sa ukázala ako veľmi užitočná na upokojenie červenej a citlivej pokožky.

Detaily

Aqua (Solvent), C13-15 Alkane (Solvent), Glycerin (Skin conditioning agent), Propanediol (Solvent), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Skin conditioning agent), Cetearyl Alcohol (Emulsion stabilizer), Arachidyl Alcohol (Emolient), Stearic Acid (Emulsion Stabilizer), Inulin (Humectant), Behenyl Alcohol (Texture enhancer), Cetyl Alcohol (Cleansing Agent), Butylene Glycol (Skin conditioning agent), Hydrogenated Lecithin (Skin conditioning agent), Myristyl Myristate (Skin conditioning agent), Arachidyl Glucoside (Emulsifying agent), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (Emusifying agent), Caprylyl Glycol (Skin conditioning agent), Allantoin (Skin conditioning agent), Tocopherol (Antioxidant), Ethylhexylglycerin (Skin conditioning agent), Hexylene Glycol (Emulsifying agent), Xanthan Gum (Emulsion Stabilizer), Alpha-Glucan Oligosaccharide (Skin conditioning agent), Sodium Phytate (Chelating agent), Glycogen (Humectant), Yeast Extract (Skin protectant), Laminaria

Detaily

Jemne vmasírujte do tváre, krku a očného okolia. Používajte ako záverečný krok svojej nočnej starostlivosti o pleť, aby ste sa zobudili s jemnejšou a hladšou pleťou. Počas dňa používajte širokospektrálny opaľovací krém s ochranným faktorom SPF 30+.

Recenzie

Napísať recenziu

Calm Rescue & Repair Intensive Moisturiser

Calm Rescue & Repair Intensive Moisturiser

Upokojujúca hydratácia pre suchú a citlivú pokožku

Odporúčané produkty